رفتن به بالا

طرحی نو در امتداد افق فارس

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 4 August

فرمانده انتظامی شهرستان “لامرد” گفت: مشمولان غایب بالای یک سال می توانند با ثبت درخواست اعزام در دفاتر پلیس +۱۰ و معرفی خود به وظیفه عمومی، علاوه بربخشش اضافه خدمت سنواتی، برای انجام خدمت سربازی در محل سکونت خود اقدام کنند.

سرهنگ “مهراب زارع پور‌” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: برابر ابلاغیه صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا مستند به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، سامانه جذب مشمولان غایب بالای یک سال در نیروی انتظامی فعال شده است.
وی افزود: مشمولان غایب بالای یک سال می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت درخواست اعزام به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و پس از اخذ برگه اعزام به خدمت برای اختصاص به شهرستان محل سکونت خود و همچنین بخشش اضافه خدمت سنواتی به معاونت وظیفه عمومی استان و یا شهرستان‌ها مراجعه کنند.
سرهنگ “زارع پور” تصریح کرد: عدم معرفی به موقع مشمولان، آنان را با محرومیت های اجتماعی همچون عدم استخدام در دستگاه های دولتی، عدم امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، خروج از کشور، عدم اخذ تسهیلات بانکی و… مواجه خواهد کرد و برابر قانون موسسات دولتی و غیر دولتی از قبیل کارگاه ها، کارخانه ها، شرکت ها، بنگاه ها، مغازه ها، تعمیرگاه ها و… چنانچه مبادرت به بکارگیری مشمولان غائب کنند ضمن معرفی به مراجع قضایی برای بار اول هزینه سالانه یک سرباز و بار دوم و بیشتر هزینه سالانه ۳ سرباز جریمه خواهند شد.
فرمانده انتظامی شهرستان “لامرد” هزینه یک سرباز در سال ۱۳۹۹ را رقمی معادل ۱۶۳ میلیون ریال اعلام و خاطر نشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در سروش به نشانی @khabaresarbazi از آخرین اخبار مطلع شوند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.