رفتن به بالا

طرحی نو در امتداد افق فارس

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۳ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 21 September

حجت الاسلام سعادت پور در جریان دیدار با خبرنگاران لامرد از مردم شهرستان خواست تا به منظور جلوگیری از شیوع کرونا در رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا همکاری کنند.

به گزارش پایگاه خبری افق فارس، حجت الاسلام  و المسلمین سعادت پور دادستان عمومی و انقلاب لامرد ظهر امروز در دیدار صمیمی با جمعی از رسانه های محلی گفت: در چارچوب قانون با رسانه‌ها تعامل و ارتباط خواهم داشت و بر این باورم که پویایی رسانه‌ها سبب رشد و توسعه شهرستان لامرد می شود.

وی افزود: ظرفیت قانونی درخصوص رسانه هایی که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد هستند، وجود دارد که در چارچوب قانون مطبوعات و در حضور هیات منصفه از خود دفاع کنند.

دادستان عمومی و انقلاب لامرد از رسانه ها درخواست کرد که طرح نقد سازنده همراه با رعایت اصول اخلاقی و در چارچوب قانون باشد تا هم موثر واقع شود و هم رسانه در محاکم قضایی محکوم نشود.

حجت الاسلام سعادت پور ضمن تشکر از مردم لامرد در همکاری با ستاد کرونا گفت: از شهروندان عزیز تقاضا دارم که به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در رعایت پروتکل‌های بهداشتی همانند ماههای گذشته همکاری کنند و مصوبات ستاد کرونا و شورای تامین که در شهرستان اعلام می شود را جدی بگیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه مطالبات کارگران را پیگیری می‌کنم، بیان کرد: درخصوص مطالبات کارگران شهرداری لامرد نیز با شهردار و پیمانکار صحبت کردم و نماینده کارگران حضور پیدا نکرد و در تماس اینجانب نیز ایشان گفتند که مشکلی نداریم.

حجت الاسلام سعادت پور درباره اطلاع رسانی برخی پرونده ها و جرائم در رسانه ها، گفت: علت عدم اطلاع رسانی برخی جرائم و پرونده‌های قضایی نیز منع قانونی می باشد چرا که باید روند قضایی و پلیسی طی شود و در مواردی که صلاح ببینیم را به رسانه ها اعلام می کنیم که منتشر شود.

وی پیرو درخواست رسانه ها درخصوص برگزاری دیدار عمومی با مردم و بررسی مشکلات آنان گفت: از بدو ورودم به حوزه دادستانی لامرد تلاش کردم که تمامی ارباب رجوع ها را ملاقات کنم و این را وظیفه خودم می دانم.

در این نشست که در محل ساختمان دادگستری لامرد برگزار شد نیز خبرنگاران به طرح موضوعات مختلفی از مشکلات مردم پرداختند و قرار شد تا این دیدارها و نشست ها ادامه یابد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.