رفتن به بالا

طرحی نو در امتداد افق فارس

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
  • الثلاثاء ۱ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Tuesday 27 September
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر:

مثبت شدن ۵۵ درصد از تست‌های کرونا در شهرستان مُهر

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر استان فارس از مثبت شدن ۵۵ درصد از تست‌های دریافتی در مرکز کووید-۱۹ و افزایش مراجعان سرپایی کووید به بیمارستان و مراکز جامع سلامت شهرستان خبر داد‌.

به گزارش پایگاه خبری افق فارس، هادی اکبری  با اعلام خبر افزایش مراجعان برای انجام تست PCR  و مثبت بودن تستهای نیمی از آنها، گفت: در روزهای گذشته شاهد افزایش چشم گیر مراجعان سرپایی دارای علائم خفیف و در مواردی با علائم شدید بیماری، به بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان بودیم.

وی گفت:  ۵۵ درصد از تست های گرفته شده از مراجعان به مرکز منتخب کووید-۱۹ شهرستان مُهر، مثبت شد.

این مسئول اظهار کرد: زنگ خطر ورود به موج هفتم کرونا در شهرستان به صدا در آمده که این بسیار نگران کننده و بیانگر کاهش توجه مردم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دارد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهر افزود با یادآوری روزهای سخت دو سال گذشته شیوع کرونا از مردم خواست تا تزریق نوبت‌های واکسن، استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراموش نکنند. 

به گفته وی، تمامی مراکز جامع سلامت شهرستان مهر در نوبت صبح آمادگی واکسیناسیون تمام گروه های سنی واجد شرایط، بر اساس برنامه کشوری را دارند و تمامی واکسن ها مطابق با تنوع واکسن‌های  موجود در کشور است. /منبع:ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.