رفتن به بالا

طرحی نو در امتداد افق فارس

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۴ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 28 January

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با هدف آماده سازی زمینه برای فعالیت سرمایه گذاران، ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه زیرساختی در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامِرد، اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری افق فارس به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، وجیه اله جعفری که در نشست بررسی توسعه زیرساخت های منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد سخن می گفت، تصریح کرد: در سال جاری ۵۰۰ میلیارد پروژه زیرساختی در بخش جاده، برق، گاز و آب، وارد عملیات اجرایی شده است.

وی ادامه داد: طی هفته های آتی نیز گام به گام ۷۰۰ میلیارد تومان طرح زیربنایی و زیرساختی جدید در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد وارد فاز اجرایی می شود.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: در نهایت تا کمتر از دو ماه دیگر تمامی پیمانکاران حوزه زیرساختی در این منطقه فعالیت مربوطه را آغاز می کنند.


وی با اشاره به اینکه ساماندهی امور زیرساختی از اقدامات اساسی در منطقه ویژه لامرد بوده است، اظهار داشت: آماده سازی و توسعه زیرساخت ها، گامی در جهت تسهیل حضور سرمایه گذاران در این منطقه است.
در این نشست احسان انصاری مدیر عامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد نیز با ارایه گزارشی از شتاب گرفتن اقدامات توسعه ای در این منطقه خبر داد و گفت: از خرداد ماه امسال شاهد از سرگیری فعالیت آب شیرین منطقه و ارایه خدمات مربوطه به صنایع و طرح ها شده ایم.
انصاری ادامه داد: پیشتر ارایه زیرساخت های منطقه، عمدتا به راه اندازی سالکو معطوف شده بود که در حال حاضر سایر طرح ها نیز از زیرساخت ها بهره مند می شوند.


به گفته وی، اکنون در حال شتاب بخشیدن به ارایه زیرساخت ها به سرمایه گذاران منطقه هستیم.
در این نشست که محمد آقاجانلو و امیر خرمی شاد معاونان ایمیدرو به همراه منیژه غلامرضایی سرپرست مدیریت زیرساخت و مهدی شاه محمدی مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو حضور داشتند، وضعیت نیروی انسانی، فعالیت سرمایه گذاران، برنامه های آتی توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد بررسی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.