رفتن به بالا

طرحی نو در امتداد افق فارس

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

طی حکمی از سوی مهندس مصطفی پالیزیان مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس کمال بلند پرواز جهرمی به عنوان رئیس منطقه عملیاتی پارسیان منصوب شد.

طی حکمی از سوی مهندس مصطفی پالیزیان مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس کمال بلند پرواز جهرمی به عنوان رئیس منطقه عملیاتی پارسیان منصوب شد.
در حکم مهندس پالیزیان خطاب به بلندپرواز جهرمی آمده است:
با عنایت به تجارب ،تعهد و شایستگی های ارزنده جنابعالی از تاریخ این حکم به عنوان”رئیس منطقه عملیاتی پارسیان ” منصوب می شوید. امید است با استعانت و توکل بر خداوند متعال و با تکیه بر تعهد وتخصص نیروهای توانمند منطقه در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید .
در ادامه این حکم آمده است:
با توجه به اهمیت مدیریت عملیات اولویتهای کاری که می بایست در دستور کار قرار گیرند عبارتند از:
۱- راهبری ومدیریت یکپارچه کلیه فعالیتها در راستای تحقق حداکثری اهداف اصلی سازمان،تولید صیانتی گاز از میادین گازی پارسیان در تعامل سازنده با مشتریان .
۲- برنامه ریزی و نظارت بر انجام تعمیرات خطوط لوله تأسیسات چاهها ومراکز فرایندی بر اساس استانداردهای رایج صنعت نفت .
۳- تلاش جهت حفظ ونگهداشت نیروهای خلاق وبا تجربه به عنوان سرمایه اصلی سازمان با محوریت اصول شایسته سالاری، کرامت انسانی، اخلاق مداری وجانشین پروری .
۴- رعایت کامل مقررات ودستورا لعمل های HSE ومحیط زیست .
۵- توجه ویژه به خدمات پشتیبانی و هدایت و راهبری امور مهم ورزش ، آموزش و امور فرهنگی در راستای تقویت و افزایش انگیزهکاری همکاران خدوم منطقه
۶- تعامل سازنده با دیگر مناطق عملیاتی و ادارات ستادی مدیریت عملیات
۷- استفاده بهینه و حداکثری از منابع وتجهیزات در اختیار شرکت
۸- مشارکت و پیگیری جهت تکمیل و راه اندازی پروژه های توسعه ای جدید
در پایان نیز از تلاش های ارزشمند محمد نجفی در دوران سرپرستی منطقه پارسیان تقدیر و تشکر می گردد .
کمال بلندپرواز جهرمی پیش از این به عنوان رییس امور مهندسی و ساختمان و مدیر امور فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز انجام وظیفه نموده است.
منطقه عملیاتی پارسیان یکی از مناطق مهم عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستانهای، لامرد، مهر و خنج در جنوب استان فارس قرار دارد و گاز مورد نیاز پالایشگاه گازی پارسیان را تامین می کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.